MAMA I JA

Konkurs z okazji Dnia Matki i Dziecka

WEŹ UDZIAŁ

Zasady zabawy

Zadanie 1. Napisz nam, czego nauczyła Cię Twoja MAMA – jaką najcenniejszą radę, bądź lekcję Tobie dała?

Zadanie 2. Napisz, dlaczego to właśnie ta rada, lekcja jest taka cenna?

Im bardziej nieszablonowe ujęcie tematu, tym lepiej.

Zgłoszenia konkursowe przyjmujemy od 01.04.2022 r. do 22.05.2022 r.

Ogłoszenie Laureatów nastąpi 26.05.2022 r.

Nagrody

Karta podarunkowa do drogerii ROSSMANN o wartości 200 zł

Kosmetyki marki Lirene o wartości 100 zł

MAMA I JA

Konkurs z okazji Dnia Matki i Dziecka

Chętnie poinformujemy Cię o seminariach, szkoleniach, konkursach, usługach/produktach adresowanych do branży rolniczej. Przekaz dostosujemy do Twoich potrzeb w oparciu o dane o twojej działalności przekazane nam teraz i/lub w kolejnych kontaktach. Czasem zapytamy o opinię na temat naszej oferty i dostarczanych Tobie treści. Zawsze masz prawo do sprzeciwu w tym zakresie. 
* Zakreślenie pola oznacza zgodę na przekaz profilowanych treści marketingowych i handlowych, zawsze możesz ją cofnąć. 

2. Zgadzam się na przekazywanie mi profilowanych informacji marketingowych i handlowych przez PWR dotyczących ofert PWR, spółki powiązanej AgriContact Sp. z o.o. i ich partnerów poprzez:

Administratorem Twoich danych jest Polskie Wydawnictwo Rolnicze Sp. z o.o (PWR/my), ul. Metalowa 5, 60-118 Poznań. Twoje dane będziemy przetwarzać do realizacji następujących celów: realizacja Konkursu, marketingu bezpośredniego (wysyłka pocztowa), poznania twojej opinii na temat dostarczanych usług i treści w ramach badania rynku, a także do zabezpieczenia roszczeń. Podstawą przetwarzania Twoich danych jest nasz uzasadniony interes (art. 6 ust.1 lit f RODO), którym są wymienione cele. Jeśli wyraziłeś zgodę na komunikację marketingową również do realizacji przekazu marketingowego i handlowego zgodnie z udzielonymi zgodami (art.6 ust.1 lit. a RODO). W związku z przetwarzaniem Twoich danych osobowych masz prawo: dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, ograniczenia przetwarzania, wyrażenia sprzeciwu, przenoszenia, prawo wycofania w każdym czasie każdej ze zgód bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej wycofaniem, prawo żądania usunięcia danych. Stwierdzając niezgodne z prawem przetwarzanie danych możesz złożyć skargę do Prezesa UODO (Warszawa, ul. Stawki 2) Zawsze możesz skontaktować się z nami na adres email: daneosobowe@pwr.agro.pl, lub z wyznaczonym przez PWR inspektorem ochrony danych na adres: iod@pwr.agro.pl .Szczegółowe informacje o przetwarzaniu Twoich danych dostępne są pod adresem: https://rodo.pwr.agro.pl/bralem-udzial-w-konkursie-lub-podobnym-wydarzeniu-tego-rodzaju

Konkurs zakończony.

Wkrótce ogłosimy wynik.

kontakt

www.topagrar.pl
61 8 619 619
czytelnik@topagrar.pl

top agrar Polska,

ul. Metalowa 5,

60-118 Poznań